Gücümüzü Ekibimizden Alıyoruz!

İnsan Kaynakları

İşe alım sürecinde amacımız;firmamızın stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek,pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere ve yeterliliklere sahip adayları firmamıza kazandırmaktır. Sizde bizimle berebar çalışmak istiyorsanız özgeçmişinizi aşağıda bulunan formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. "Tam aradığınız adam benim!", "Ben de PİTON'un bir parçası olmak istiyorum..." diyorsan aşağıda bulunan formu doldurarak başlayabilirsin.:)

Adınız
E-posta Adresiniz
GSM Numaranız
Kişisel Veri Sözleşmesi

PİTON Ar-Ge ve Yazılım Evi olarak okuyan gençlerimize kendilerini geliştirmek için zorunlu ya da gönüllü staj imkanı sağlamaktayız. Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler aşağıda bulunan formu doldurarak bize ulaştırabilirler.

Adınız
E-posta Adresiniz
GSM Numaranız
Kişisel Veri Sözleşmesi

PİTON Akademi, genç arkadaşlarımız için oluşturduğumuz bir eğitim programıdır. Üniversite öğrencilerimizin teoride öğrendiği bilgileri pratiğe dönüştürme şansı sunuyoruz. Üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, Şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz. Hem başarılı öğrencileri bünyemize kazandırmak hem de öğrencilerimize önemli tecrübeler sağlamak istiyoruz.
Katılmak ve kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler bizimle iletişime geçebilirsiniz.